NEPŘEHLÉDNĚTE - hledáme posily do našeho týmu!!!

Naše společnost hledá nové spolupracovníky na pozice Řidič/Rozvozce - Hlinsko ,Skladník , Operátor/Prodejce - Chrudim, Produktový manažer ,Externí obchodní zástupce z celé ČR a Obchodní zástupce na provozní kapaliny a  maziva.

Hledáte-li zajímavou práci v oblasti prodeje náhradních dílů přečtěte si tento článek.

Čti více ...

DOPLŇOVÁNÍ NEMRZNOUCÍCH SMĚSÍ

Častá chyba při doplňování nemrznoucí směsi umí poničit auto. Jak se jí vyhnout? 

 

Častá chyba při doplňování nemrznoucí směsi umí poničit auto. Jak se jí vyhnout? - 1 -

Teploty letí dolů a než definitivně padnou pod nulu, bude na místě zkontrolovat a případně doplnit nemrznoucí směs v chladiči vašeho auta. Lidé se obvykle orientují podle její barvy, je to ale velká chyba.

 

Čti více ...

AKTUÁLNĚ: jsme novým distributorem zn. TOTAL

Naše společnost se stala od 1.1.2018 novým regionálním distributorem olejů a maziv známé značky  TOTAL.

Tuto značku momentálně naskladňujeme ,aby jsme mohli pokrýt poptávků zákazníků od Krkonoš po Jižní Čechy.

 

Skladem nové autobaterie EVO DR!VE

Představujeme Vám naši novou značku autobaterií Evo Drive. Získejte více energie pro Váš vůz s našimi novými autobateriemi. 

Čti více ...

BREMSI: brzdové čelisti

Novinka v našem sortimentu jsou brzdové čelisti značky BREMSI italského výrobce. Tyto čelisti najdete spolehlivě v našem katalogu. Bremsi je kvalita za dobrou cenu. 

Bohatá nabídka krytů kol Leoplast

Na všech našich pobočkách si nyní můžete vybrat z bohaté škály krytů kol značky Leoplast. Na výběr jsou provedení karbon, chrom, stříbro, grafit, bílá a černá ve velikostech 13,14,15,16 a 17". S výběrem Vám rádi pomohou naši prodejci.  

RESC612: inteligentní nabíječka Ring vyhlášena Auto Express za výrobek roku

Inteligentní nabíječka RSC612 (kontinentální verze RESC612) byla vybrána týmem časopisu Auto Express za jeden z výrobků roku 2015. Spolu s nabíječkou RSC612 soutěžilo o tento titul dalších dvacet produktů. Do hledáčku redaktorů tohoto prestižního motoristického magazínu se ovšem dostanou pouze takové výrobky, které podle jejich názoru přináší něco nového na trh nebo jsou nejlepším výrobkem svého druhu a vítězí nad svou konkurencí svým výkonem.

Čti více ...

CHAMPION OIL: Novinky v sortimentu

Nové oleje Champion s nízkou viskozitou pro Ford, Volvo a BMW. Champion OEM SPECIFIC 0W20 MS-V: nové motory Volvo. Champion OEM SPECIFIC 0W30 MS-FFE: první produkt v aftermarketu pro nejnovější motory Ford. Champion OEM SPECIFIC 0W30 MS-BFE:  nejnovější BMW longlife-12 FE- specifikace

Čti více ...

RING: Pracovní světlo 10W COB LED

Dopřejte si ve Vaší dílně nebo garáži čisté bílé světlo podobné dennímu. Pracovní světlo REWL10 od Ring Automotive Vám umožní zvládnout i náročné práce a zvýší tak Vaši efektivitu.  

Čti více ...