CHAMPION OIL: Novinky v sortimentu

OEM SPECIFIC 0W20 MS-V: nové motory Volvo

Champion OEM SPECIFIC 0W20 MS-V by se měl používat k obsluze nejnovějších benzínových a naftových motorů Volvo. Tento olej splňuje specifikace Volvo VCC RBS0-2AE. Extrémně nízká viskozita, které se dosahuje použitím vysoce kvalitních syntetických základových olejů, poskytuje excelentně rychlý a stabilní olejový film i při startu za studena. Tento olej je vyvinut pro prodloužení intervalů výměny oleje (30 000 km nebo 2 roky).

  • splňuje specifikace VOLVO VCC RBS0-2AE
  • pro benzínové a naftové motory Volvo (VEA) s přímým vstřikováním
  • úspora paliva oproti referenčnímu oleji je 3.4%

OEM SPECIFIC 0W30 MS-FFE: první produkt v aftermarketu pro nejnovější motory Ford

Champion OEM SPECIFIC 0W30 MS-FFE je určen pro použití v nejnovějších naftových motorech Ford Duratorq Euro 6 (Ford Focus, Mondeo, C-Max, Grand C-Max, Kuga). Tyto motory, na trhu od roku 2014, potřebují první výměnu oleje právě nyní. Náš produkt Vám dá příležitost poskytnout klientům právě to, co potřebují! Champion OEM SPECIFIC 0W30 MS-FFE splňuje specifikace Ford WSS-M2C950-A. Servisní intervaly pro výměnu oleje jsou do 30 000 km či 2 roky.

OEM SPECIFIC 0W30 MS-BFE: nejnovější BMW longlife-12 FE- specifikace

Champion OEM SPECIFIC 0W30 MS-BFE splňuje přísné specifikace BMW. Jednou z jeho důležitých charakteristik je nízká hodnota HTHS, což znamená high temperature high shear (dynamická viskozita měřená při vysoké teplotě /150 °C/ a velkém smykovém spádu /106 s-1/).Nízká hodnota HTHS označuje dobrou viskozitu nebo hustotu. Díky tomu je tento olej vhodný pro všechny motory BMW s Longlife-12 FE specifikací, ale i pro dieselové motory BMW vyrobené po roce 2014, které nemají více než jedno turbodmychadlo.

  • splňuje specifikace BMW Longlife-12 FE
  • splňuje povinné normy pro nejnovější benzinové a dieselové motory BMW
  • použití pro mnoho vozidel díky specifikaci ACEA C2
  • snížené tření poskytuje úsporu paliva (1.5% oproti standardnímu Longlife-01)
  • kdy není vhodné používat: pro motory s 2 nebo více turbodmychadly: 4-válcové dieselové motory s výkonem přesahujícím 140kW nebo 6-válcové dieselové motory s výkonem přes 195 kW, pro ty je vhodné použít specifikace BMW Longlife-04

Jdi zpět